Kolem kamen č.18

Tak … po jarním speciálu jste se v horkém létě konečně zase dočkali vy – profíci! Tak si dejte chvíli pohov od práce, zalezte si někam do stínu s pořádně vychlazeným pivkem ( nejlépe ze sedmého schodu ) a pusťte se do čtení.

Kdo jste byl v dubnu tak zabraný do práce, že jste se nedostal spolu s námi do Bavorska na školení firmy Brunner, velkou chybu jste udělal. Už  jejich předchozí pecka ( litinový sporák IRON DOG 6 ) mnohým vyrazila dech, ale teď přichází Brunneři s žhavou novinkou KUCHENKATIN z řady URFEUER, která opravdu bude stát za to!

Chlubit se během roku bude moct ovšem i SPARTHERM – přijde na trh s doplněným sortimentem krbových vložek.

A teď něco pro lenochy! U DRU jsou tak dokonalí, že jejich nejpokročilejší řada MAESTRO nabízí možnost ovládání plamene přímo z pohodlí gauče – mobilem – a to by šlo! Ovšem DRU nesklízí úspěch jen kvůli této vychytávce. Obdivujeme je hlavně za to, že se jim díky hořákům přivedeným přímo do keramických polínek podařilo vzhled plamene přiblížit podobě toho v krbu na dřevo – to tedy smekáme klobouček.

No a co naše maličkost?  Zajisté jsme se – až na pár výjimek – viděli na školení u nás v Soběslavi – o tom, že naše školicí místnost málem praskla ve švech se ostatně v tomto čísle dozvíte taky. To není ovšem tak důležité jako informace, že přicházíme s novými odstíny glazur a rušíme pár stávajících.  Taky bychom se rádi pochlubili už dvěma realizacemi  kamen, na které byly použity kachle s názvem FAVILLA – tuto naši novinku jsme představovali na školení už na začátku roku. No… a taky jsme pro vás připravili výčet dnů, kdy + kdo + kde nebude doma – no co, taky někdy potřebujeme vypnout a dát si chvíli oraz.

Pokud jste těch piv ze sedmého nevypili moc a stále vidíte na písmenka, ke konci našeho časopisu vás čeká fakt velká pecka – obrovská holandská vychytávka, se kterou přichází firma DIK GEURTS – kruhové ohniště – řekli bychom, že hodně zdařilé. No, posuďte sami.

Tak se do toho pusťte, přejeme vám krásné léto plné spokojených zákazníků a za půl roku se zase budeme těšit, profíci.

 

Klikněte na fotografii pro zobrazení