Kolem kamen č.40

Čtenáři naši milí, příznivci všeho, co se týká nejen časopisu Kolem kamen – HAPPY BIRTHDAY!!!Matematika je jasná, 4 x 10 je prostě ČTYŘICET, a proto…SLAVME!!! Je až neuvěřitelné, jak to uteklo, kolik kilometrů jsme najeli za někým/něčím, co vám dělalo radost, jak moc jste nám velkým dílem pomohli vy, co držíte vánoční číslo právě v ruce! Jsme v tom všichni až po uši – celá naše redakce – vy, tvůrci našich článků, vy, naši kritici, vy, naše spřízněné duše!

Pojďte se s námi zastavit u čísla, které s velkou pokorou, ( viďte, Pokorní? ), obracíme právě v ruce.

Byl to tedy záhul, co vám budeme povídat. Tolik článků, tolik zajímavých osobností, tolik toulek českou krajinou – naštěstí to všechno mělo společného jmenovatele – KAMNA!

Přátelé, nalijte si sklenku čehokoliv dobrého, vypněte na chvíli mozek, osvoboďte ho od starostí všedních dnů a pojďte si s námi užít takovou malou narozeninovou party. V čísle ČTYŘICÁTÉM se podíváme třeba na 40 věcí, které byste měli vědět, pokud uvažujete o koupi kamen či krbů.  Nevíte-li si rady s odstínem kachlů, NO PROBLEM – nabízíme-jak jinak – 40 odstínů těch nejoblíbenějších barev. Pokud jste, jak většina Česka, postiženi syndromem „ŠETŘIT“, nabídneme vám 40 tipů, jak se zahřát, když vám dojde dřevo. O Vánocích každý rád vzpomíná na to, jak to bylo kdysi – i my vás přeneseme do časů dávných, kdy se ještě neřešily věci v té době neskutečné, neomluvitelné, šokující, nepravděpodobné – žilo se tak, jak se nejlépe umělo, a prostě to všechno bylo fajn…Ukážeme vám, jak vypadaly Vánoce v Hoslovickém mlýně v Pošumaví – tam vás zároveň pozveme na skvělé vánoční dobroty – uvaříme si kubu, hrachovou polévku, černou omáčku, upečeme si skvělý štrúdl, který budeme zapíjet báječnou griotkou.

A až se zase konec roku nachýlí, mějte na paměti, že je třeba: bilancovat, odpočívat, všechno zvážit, porovnat, zaměnit, vyměnit, nahradit, zkrátka změnit tak, aby v tom třiadvacítkovém roce bylo zasejc o slepičí krok lépe…Opatrujte se a buďte zdraví v novém roce, přátelé naši milí…

 

Přejít do knihovny